به گزارش پرنیان گیل ، مدتی است که صداوسیمای ایران با سرمایه گذاری روی برنامه های جذاب و پرمخاطب از جمله خندوانه توانسته است عده زیادی از مردم ایران را در ساعت پخش این برنامه ها به پای تلویزیون بکشاند. جذابیت این برنامه ها به گونه ای بوده است که حتی در خارج از کشور و بین عوامل شبکه های ماهواره ای هم با استقبال زیادی روبرو شده است.

 JamNewsImage21421989

یکی از نتایج این قبیل برنامه ها، کاهش چشم گیر بیننده های شبکه های ماهواره ای بوده است که همین امر موجب دشمنی این تلویزیون ها با این قبیل برنامه ها شده است، این شبکه ها گاها مبالغ زیادی را نیز در این راه صرف می کنند.

در همین راستا شبکه جم اقدام به تولید سریالی کرده است که به تخریب برنامه خندوانه می پردازد، در این فیلم یکی از بازیگران ایرانی با بازی در نقش رامبد جوان به تمسخر این مجری می پردازد.

برخی دیگر از شبکه ها به استفاده از کپی کاراکترهای محبوب خندوانه، مثل جناب خان استفاده کرده اند تا بتوانند بیننده بیشتری را جذب نمایند.

این در حالی است که هر اثری متعلق به سازنده آن می باشد و این افراد با کپی برداری غیرقانونی حق کپی رایت را رعایت نکرده و به عبارتی از این برنامه و رامبد جوان دزدی کرده اند.

دانلود 

انتهای پیام/