به گزارش پرنیان گیل، نظر علی علیزاده عصر امروز در جمع بانوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره خون هزار شهید است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات نیروهای ارزشی حفظ انسجام است افزود: بزرگترین  دستاورد جبهه مردمی باید  ایجاد همدلی و حفظ انسجام باشد.

علیزاده ادامه داد:  کسانی که حقوق نجومی می گیرند نمی توانند دردی از مردم دوا کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دست همه ما امانت است افزود: همه باید در تشکیل دولت اسلامی کمک کنیم .

دبیر جبهه مردمی نبروهای انقلاب اسلامی  استان گیلان  با بیان اینکه دولت انقلابی و اسلامی در آن فقر و تبعیض وجود ندارد گفت: در جاهایی از نظام  می بینیم برخی ها متاسفانه در حال عقب گرد هستند.
علیزاده با بیان اینکه هرجا توجه به نیروهای مردمی و داخلی شد ما پیشرفت کردیم افزود: پیشرفت هسته ای کشور را مرهون توجه جوانانی همچون احمدی  روشن است.
وی با بیان اینکه  در حال حاضر نظام مقدس جمهوری اسلامی با چالش های فرهنگی ،اقتصادی  و اجتماعی  روبه رو است گفت: علت  این امر زیاده خواهی کسانی است که بجای اینکه به فکر مردم باشند به فکر جیب خود و خانواده هایشان  بودند.
علیزاده با بیان اینکه  وزیری که ۱۵۰شرکت و دارایی بالای ۱۰۰۰میلیارد تومانی دارد به فکر مردم نیست افزود: همین امر باعث می شود که شهرک های صنعتی ما یا تعیطیل یا نیمه تعطیل هستند.
علیزاده با بیان اینکه نگاه دولت فعلی  بیرون  از مرزهاست و هیچ توجه به  نیروی جوانان داخلی ندارد افزود: تا زمانی که این نگاه در کشور حاکم باشد کشور ما پیشرفت نخواهد کرد و مشکل مردم را برطرف نمی شود.

وی با بیان اینکه امروز روز محافظه کاری نیست گفت: کسی که امروز در مقابل این همه انحراف سکوت کند انقلابی نیست.

انتهای پیام/