فاطمه جهاندیده در گفتگو با خبرنگار پرنیان گیل درخصوص جشنواره عروسک قشنگ من اظهار کرد: با یاری خدا و شهدا طرح مسابقه عروسک قشنگ من با مضمون حجاب در سنین پایین و کودکان عملی شد و نتیجه ای که روز به روز ما مشاهده می کنیم خیلی با ارزش بوده است.

photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۷_۲۳-۵۹-۳۴
وی با بیان اینکه گروه میثاق طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در قالب آتش به اختیار تا به الان عملکرد های بسیار خوبی را در جامعه داشته است گفت: در حواشی استقبال از این مسابقه می توانیم به حواشی بسیار عالی که اتفاق افتاده ست اشاره کنیم مثل جذابیت بیش از حد عروسک ها برای کودکان و حتی خانواده های بی حجاب که حتی برای خرید این عروسکها حاضر به پرداخت هزینه مالی هم بوده اند .

مسئول گروه فرهنگی میثاق با اشاره به تاثیرات این کار فرهنگی عنوان کرد: مادرانی را دیدیم که در ملاحظه با کودکانشان حتی شال و روسری خود را جلو کشیدند و نکته قابل توجهی که حتی پسران حاضر در پارک هم نسبت به عروسک های دخترانه محجبه میل و علاقه نشان میدادند.

جهاندیده با بیان هدف از این کار فرهنگی گفت: همانطور که واضح است هدف از اجرای این طرح جا انداختن حجاب در کودکان در سنین کم با درک بالا و درک تفاوت و زیبایی عروسک ها از زمان بی حجاب تا با حجابی بوده است.

وی با اشاره به استقبال از این طرح از سوی تمامی اقشار مردم اختتامیه این طرح در روز شنبه در عیدبزرگ سعید غدیر با گرفتن جشن و اهدا جوایز به عروسک های برتر برگزار می شود.

 

photo_۲۰۱۷-۰۸-۳۰_۲۳-۰۱-۴۸ photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۴_۲۳-۴۵-۱۱ photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۴_۲۳-۴۶-۳۱ photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۴_۲۳-۵۰-۱۸ photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۴_۲۳-۵۸-۱۰

انتهای پیام/