به گزارش پرنیان گیل، سردارمحمد عبدالله پور درنشست خبری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز ماه محرم اظهارکرد: با شعارِ من انقلابی ام، به استقبالِ این هفته می رویم واین شعار سرفصل کار ماست.

وی از برگزاریِ ۶۰۰ برنامه درهفته دفاع مقدس خبرداد وعنوان کرد: سپاه به عنوان یک نهادِ انقلابی در حال جوشش و خدمت به اهداف انقلاب است و ایستادگی براصول و اصل این انقلاب و اسلام پایه همه کارهای ماست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شاخصه انقلابی گری را استکبارستیزی می دانیم، افزود: ما با ظالمان می جنگیم وهروقت دراین زمینه، کوتاه آمدیم، ضربه خورده ایم.

سردارعبدالله پور با بیان اینکه این انقلاب آرمان های بلندی دارد و ما در این مسیر حاضر نیستیم سرسوزنی کوتاه بیاییم، گفت: ازهستیِ خود برای رسیدن به آرمان ها می گذریم و وجود شهدای عزیز مدافع حرم، نشان این فداکاری است.

وی با اشاره به اینکه ما حاضر نیستیم به خاطر رسیدن به منافع دنیایی از اصول اسلام و انقلاب عبور کنیم، تصریح کرد: سپاه خود را درفضایِ جناح بندی های سیاسی قرار نمی دهد و سپاه براصولی که رهبری مشخص کرده است ایستاده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه دوستانی که از اصول انقلابی کوتاه می ایند، مورد سرزنش ما قرار می گیرند، بیان کرد: آنهایی که می خواهند فتنه را تطهیر کنند، و آن را مسئله ای کوچک و انتخاباتی جلوه دهند، از انقلابی گری فاصله دارند و فتنه مرز نیروهای انقلاب و ضد انقلاب است، و تطهیرِ فتنه توسط هر کسی و در هرکسوتی، ضد مبانی انقلابی است.

سردارعبدالله پور آزادی موجود در کشور را مرهونِ فداکاری هایِ امام و شهدای دفاع مقدس و حاصل هشت سال مقاومت این ملت با تکیه به قدرت الهی دانست وافزود: دردفاع مقدس، ما تنها بودیم و به غیر از یکی دو کشور،همه با دشمنان ما، بودند.

وی با بیان اینکه طبق یک آمار تائید نشده اما منطبق با واقعیت، ما در این جنگ توانستیم هفت بار ارتش عراق را منهدم کنیم، ولی باز هم سلاح و امکانات به عراق رساندند، گفت: جوانان ما با تکیه به خدا این کارِ بزرگ را کردند و در بسیاری از عملیات ها، دوستان ما بدونِ سلاح شرکت کردند تا سلاحِ دشمن را به دست بیاورند و دفاع مقدس به ما یاد داد که می توان مظلوم بود ولی صلابت داشت.

فرمانده سپاه قدس گیلان اعلام کرد: بچه های ما با دست های خالی، جلوی دشمن ایستادند و دربرخی عملیات ها، ازتشنگی شهید شدند و درعملیات بیت المقدس درماهور، خیلی از بچه ها در سرما یخ زدند.

سردارعبدالله پور با اشاره به اینکه مردم گیلان، از جنگ و دفاع مقدس بسیار زیاد حمایت کردند، خاطر نشان کرد: اگر حمایت مردم نبود، دفاع مقدس به پیروزی نمی رسید.

وی با بیان اینکه فناوری هایی که موجب برتری ماست، حاصلِ تلاش های دفاع مقدس است، افزود: با توانمندی ما در سلاح های نظامی، هیچ قدرتی به خود اجازه نمی دهد که به فکر تعرض به ما باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه ما در دفاع مقدس انقلاب خود  را صادر کردیم، گفت: دفاعِ مقدس ما آثار و برکات زیادی دارد و امام(ره) فرمودند، جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال دارد، چنانکه پیروزی هایی که درجبهه مقاومت به دست آوردیم حاصل دفاع مقدس است.

سردارعبدالله پور به سخنی ازنتانیاهو درباره ازبین رفتنِ داعش و هم مرز شدنِ ایران با اسرائیل اشاره و تصریح کرد: یقین بدانید که اسرائیل محو شدنی است و این یکی از شعارهای اساسی انقلاب ماست.

وی با ابراز امیدواری از این که با برنامه هایی که دوستان تدارک دیده اند، به ارزشها و اهداف دفاع مقدس درست عمل کنیم، عنوان کرد: تلاقی هفته دفاع مقدس با ماه محرم، باعث شده است که ما بیشتر به این نتیجه برسیم و توجه کنیم که پیروزهای رزمندگان ما در دفاع مقدس با توسل و اقتدا به اهل بیت و عاشورا اتفاق افتاد.

 

انتهای پیام/