به گزارش پرنیان گیل،همسرشهید مدافع حرم جمال رضی در یادواره شهدای زن و تجلیل از زنان و مادران اسوه ایثارگر که عصر دیروز در کانون دکترحسابی بندرکیاشهر با حضور بانوان این شهر برگزار شد با اشاره به نقش بانوان در حمایت از راه و سیره اهل البیت(ع) اظهار کرد: حریم مدافع بودن مهمتر از مدافع حرم می باشد و زنان باید از حریم خویش دفاع نمایند و شهدا حریمشان حریم ولایت ودفاع از ولایت است.

زینت ربیع پور با اشاره به اینکه آغاز محرم همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همچنین آغاز مدارس است و اینکه باید کودکان را آموخت که تعلیم را با سلام بر امام حسین(ع) آغاز کنند وگفت: امروز باید دشمن شناسی را نه تنها خود بیاموزیم بلکه باید به کودکانمان نیز آموزش دهیم.

وی با بیان اینکه اسلام آمریکایی باید شناخته شود عنوان کرد: باید بدانیم که اگر از اسلام هرجا که به نفعش است نباید برداشت کنیم وباید دشمن را بشناسیم و ماهواره ها امروز اگر دم از اسلام می زنند باید بدانید که ظاهر اسلام را با باطن شیطانی به همه معرفی می کنند و این همان اسلامی است که شمر در سر داشت.

همسرشهید مدافع حرم جمال رضی با اشاره به اینکه رابرت مرداک آمریکایی راه از بین بردن خانواده را در ایران بیان کرده گفت: آنان معتقدند اگر زن ایرانی را از اعتقادات مذهبی بگیرند می توانند خانواده را از هم بپاشند.

ربیع پور با بیان اینکه اگر دوست داریم که در راه شهدا باشیم باید شمر زمانمان را بشناسیم اظهار کرد: باید اعتقاد شهدا را بشناسیم و در راه امام زمانمان باشیم و از خانه هایمان شروع کنیم و مربی های خوبی برای خانواده های خود باشیم.

55

انتهای پیام/