به گزارش پرنیان گیل، دومین سالگرد شهید مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا عصر امروز در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

گوشه از خاطرات مادر شهید تاسوعا شهید طاهرنیا که در خصوص فرزند شهیدش که با لب تشنه به شهادت رسید گفت: به گوش من رسانده بودند که سجاد ‏لب ‏تشنه در تاسوعای حسینی شهید شده است، موقعی که مجروح شده بود، داشت از او خون می رفت، درخواست ‏آب کرد، ولی همرزمانش مانع شدند و به او گفتند که اگه بهت آب بدیم، تو سریع جون میدی و فعلا آب واسه جسم شما خوب نیست، لذا به او آب ندادند و سجاد لحظات بعد به شهادت رسید.

مادر شهید در ادامه اظهار کرد: وقتی این موضوع را شنیدم خیلی غمگین شدم، به خودم می گفتم که پسرم لب تشنه شهید شده و کاش به او آب می دادند.

وی افزود: خواب دیدم که در یک مکان بزرگی هستم و یک کوه در مقابل من بود، سجاد من بالای کوه افتاده بود و منم داشتم می رفتم سمتش که به او آب بدهم. تا یک کم رفتم جلو دیدم که یک خانم چادری با عصا داره میره سمتش. حضرت زهرا(س) بود ایستادم و نگاه کردم دیدم سر سجاد رو گذاشت رو دستانش و دارد به سجاد آب میدهد.
من خواستم بروم پیش ایشان و از اوتشکر کنم که یک وقت دیدم براین دست تکان داد که برگردم، (منظورش این بود که بچه ات رو سیراب کردم و نگران نباش و برگرد)
از وقتی که این خواب را دیدم، خیالم راحت شده که سجاد من سیراب شده است.

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۳ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۴ (2) photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۴ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۵ (2) photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۵ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۶ (2) photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۶ (3) photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۸-۳۶ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۳۹-۲۹ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۴۰-۲۸ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۴۲-۱۴ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۴۶-۵۲ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۴۸-۳۴ photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۱۹-۴۹-۲۹

انتهای پیام /