به گزارش پرنیان گیل، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء عصر امروز در گلزار شهدای رشت در یازدهمین یادواره ۱۱۴ شهید عاشورایی اطلاعات عملیات استان گیلان با بیان اینکه اطلاعاتی یعنی با حداقل دانسته ها قبل از شروع عملیات به یک پیکره ای بزند که خود شد هم اطلاعی ندارد، اظهار کرد: اطلاعاتی ها قهرمانانی همچون املاکی ها و نقیبی راد ها هستند.

وی با بیان اینکه هرکه میگوید سپاه و ارتش باهم مشکل دارند  بدانند که سپاه و ارتش فقط یک‌مشکل دارند وگفت: این دو میخواهند در شهادت از هم پیشی بگیرند و دشمن باید بداند فرمانده کل قوا حضرت اقامت و من سربازم و به عنوان سرباز خدمتگذار به شما گزارش میدهم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان یک سوال برای جوانان حاضر در مجلس اینطور مطرح کرد که چرا و به چه علت نام دشمن را استکباری مینامیم واصلا کیست عنوان کرد: کسی که منافع خود را بر منافع دیگری ترجیح دهد این دشمن نیست دوست است، اما دشمن حیات خودش را بر زندگی یک نفر ترجیح میدهد.

سرتیپ اسماعیلی با بیان اینکه وقتی امریکا شیطان بزرگ است یعنی دشمن است اظهار کرد: دست دادن و لبخند زدن به اینها واجب نیست ما در برابر اینها اگر دست میدهیم دست ما خاکریز ماست سلاح ماست .

وی با اشاره به اینکه شهدایی هستند که نه امام را دیدند و نه انقلاب دیده اند و اینها مدافعان حرم هستند گفت: بعد بعضی ها با دشمن دست میدهند
به چه قیمتی؟ ثابت کردیم جهموری اسلامی ایران رجز را در میدان میخواند ثابت کرده ایم اگر ۹ تفنگدار دریایی آمریکا به دست نیرودریایی سپاه قهرمان دستگیر شدند از انها پذیرایی و اطعام شده اما شهید حججی را با چندین سگ داعشی محاصره کردند چه چهره ای دیدید جز چهره عاشورایی.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان اینکه این است که میگویم دست دادن با دشمن در صورتی جایز است ک منافع هردو در قبال هم باشد تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس شد کدام مرز اضافه شد؟اما آمریکا چرا در تمام دنیا حضور دارد؟امریکا اقتدار پایگاه نظامی تشکیل دادو بعد اعتلاف سیاسی. یعنی به هیچ دولتمردی که به ظاهر دست سیاسی داده اعتماد ندارد فقط به نیروهای خودی اعتماد دارند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه ما قدمت چهارهزار ساله داریم ما میفهمیم سازش ما با دشمن چگونه امکان پذیر است اظهار کرد: غول قابل هدفگیری است اگر غول باشد.

وی با درود بر نیروی راهبردی سپاه گفت: سپاه شناورهای پیشرفته خود را تا مدار ده درجه برد و به جهانیان نشان میدهد که ما میتوانیم .اگر قصد تعدی کنند آنها را تکه تکه خواهیم‌کرد و آنها میدانند که نیروی قدس و سپاه و انتظامی و بسیج مردمی میتوانند بلایی را بر سر آنها بیاورند که حتی فرصت گریه کردن هم به آنها ندهند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان اینکه تفاوت جمهوری اسلامی ایران با یک نظام خونریز مثل امریکا همین هست عنوان کرد: رهبری همیشه در سخنرانی گفتند امریکا غیرقابل اعتماد است پس هرچه امریکا و سگ دست نشانده اش به عنوان یک نوکر و خدمت گذار در این کشور هرچه بیشتر تهدید کند به نابودی نزدیک تر است هرچه بیشتر تحریم کند به نابودی خود کمک کرده است.

انتهایی پیام /