به گزارش پرنیان گیل، یادداشت: این روزها صداهایی از سلبریتی ها به گوش می رسد که داد از عدم رسیدگی است ولی چرایی اینکه به چه دلیل تاکنون خموش بودند و الان هوار می کشند را باید از خودشان جویا شد.

در انتخابات کشورمان همیشه عده ای از فردی یا افرادی حمایت می کنند و جای تامل است که تاثیر گذار هم هستند همان هایی که تا دیروز هرچه مردم درد داشتند گفتند مشکل از خودتان است گفتن بیکاری درد ماست شنیده شد که به اصطلاح هنرمندی می گوید اگر بیکار هستید مشکل از تنبلی خودتان است و نه کاندیدای ما … گفتند نان گفتند منتخبمان بیاید حل می شود … گفتند آب گفتند به برجام مرتبط است که با آمدن کاندیدا آن نیز حل می شود … خلاصه هرچه مردم نالیدند اینان گفتند منتخب ما آن را حل می کند شما فقط رای بدهید …

و زندگی این به اصطلاح سلبریتی ها بر وفق مراد بود تا اینکه درد به زندگی آنان نیز رسوخ کرد … آب نبود؟ نان نبود؟ بیکار بودند؟ مشکل ازدواج داشتند؟ وام خواستند نگرفتند؟ چه مشکلی داشتند !!!؟
هیچ … سفرهایشان داشت لنگ می شد و هزینه هایشان داشت به فلک می رسید که یکدفعه فریاد زدند.
آری … اینان کسانی هستند که نان و نمک مردم دردشان نیست و عده ای جو زده اند که تا دیروز که دنیایشان بر وفق بود رضایت داشتند و حال که تیشه ای هرچند کم اهمیت به ریشه زندگی شان خورد فریاد زدند …

پرنیان عوارض

افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور، صدای سلبریتی ها را هم درآورد و نه درد مردم.

گران شدن بنزین ماشین های خاصشان به تنشان را به درد آورد و نه درد مردم.

دیروز که ویزای اربعین برای مردم گران بود نه صدایی از اینان شنیدیم و دردی دیدیم و امروز که فستیوالهایشان لنگ مانده در بوق و کرنا می کنند.

خارجی ها میگویند انتلکتوئل مامی گوییم روشنفکرمآب. یعنی آدم باهوشی که چند قدم از مردم و جامعه جلوتر است  و میتواند برای پیدا کردن مسیردرست آینده به مردم و جامعه خود کمک کند … کسی که خود انتخاب می کند و پشیمان شود درد اوست ولی کسی که جامعه ای را به سمت درد سوق دهد خود نیز عامل آن درد است.

هیجان دوران انتخابات را به دور از انتخاب هر کاندیدایی با تصمیمات عده ای که همیشه هیجان کاذب دارند و خود امروز پشیمان و نادم هستند و از انتخابشان حرف می زنند و توییت می کنند که چرا به درد ما نمی رسید از سر گذراندیم فقط حواسمان باشد و بازار گرمی سلبریتی جماعت را دیگر باور نکنیم چرا که اینان کمیت فرهنگیشان لنگ است و تا درد به استخوان خودشان نرسد درد جامعه را نمی فهمند.

فرق این جماعت سلبریتی با مردم می دانید چیست!!؟

این جماعت که نگران گران درآمدن تور اروپا و آنتالیا‌ هستند نمی‌توانند دغدغه آنهایی که نگران گران شدن قیمت نان هستند را درک کنند، پس نباید هم انتظار داشت در سینما و موسیقی و کتاب دغدغه‌ی مردم را منعکس کنند!

اینان اگر درد را در وجود خود احساس کنند جامعه را برای رسیدن به هدفشان سوق می دهند فردا هم اگر هرکس منافعشان را تامین کند لابد مصلحت کشور را برباد می دهند … اما مردم چه آنان که با تصمیم این جماعت پیش رفتند و چه مابقی همگی پای آرمان ایستاده اند نه هیجان و احساسات عده ای … پس بیش از این به این جماعت اعتماد نکنیم چرا که فردا معلوم نیست دیگر کجا را می خواهند ویران کنند و بعد ابراز پریشانی و پشیمانی کنند.

انتهای پیام/