به گزارش پرنیان گیل، فعالان رسانه‌ای و سینمایی به اصطلاح اصلاح‌طلب به خاطر توقف نمایش یک فیلم، درحال فضاسازی علیه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

فضاسازی علیه وزیر ارشاد به خاطر توقف نمایش فیلم

بنابر این گزارش، قرار بود فیلم «عصبانی نیستم» از ۲۹ آذر به نمایش عمومی در بیاید. زمان تعیین شده برای این فیلم که محتوایی در جهت حمایت از فتنه دارد و این نگاه به ویژه در زمینه رو در رو نشان دادن برخی از قومیت‌ها علیه مردم و جامعه آشکار است، درست همزمان با سالگرد ۹ دی بود و این همزمانی، نوعی دهن‌کجی به این حماسه مردمی از سوی تصمیم‌گیران برداشت شد.

فضاسازی علیه وزیر ارشاد به خاطر توقف نمایش فیلم

به همین دلیل هم وزارت ارشاد با نمایش این فیلم مخالفت کرده است. در روزهایی که «پشیمانی از رأی به روحانی» در میان برخی از به اصطلاح سلبریتی‌ها جریان یافته است، فضاسازی علیه وزیر ارشاد دولت دوازدهم نیز در بخشی از فعالان رسانه‌ای جریان حامی دولت شدت یافته است.

در سال‌های گذشته هر گاه از نمایش فیلمی ممانعت می‌شد، کمیسیون فرهنگی مجلس و مخالفان ابتذال در سینما هدف حمله تندروها قرار می‌گرفتند. اما این بار، خود دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با فیلمی ساخته شده توسط حامیان دولت مخالف است. این اتفاق، منجر به افزایش شکاف میان دولت و بخشی از جریان به اصطلاح اصلاح‌طلبی در حوزه فرهنگ و رسانه شده است. به طوری که در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، نشانه‌هایی از این رویکرد دیده می‌شود. نوشتن مطالبی علیه سیدعباس صالحی وزیر ارشاد و ابراز ناامیدی و سرخوردگی از دولت، حالا از سلبریتی‌ها به فعالان رسانه‌ای تندرو و افراطی هم سرایت کرده است./شهدای ایران

انتهای پیام/