الهه ابراهیمی درگفتگو با خبرنگار پرنیان گیل با تسلیت دهه اول فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا(س) و تبریک ایام الله دهه مبارک فجراظهارکرد: همدلی و اتحاد مردم به رهبریِ معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، رمز پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه مهمترین عامل بقای انقلاب تاکنون پس از رحلت حضرت امام(ره)، ایستادگی و مقاومت و پشتیبانی و تبعیت از ولایت فقیه است، عنوان کرد: با وجود برنامه ‌ریزی بی‌امان دشمنان علیه انقلاب اسلامی، پس از ۴ دهه مقاومت و ایستادگی در مقابل توطئه ها، فشارها وتحریم‌های ظالمانه، نشان داد که دشمنان باید آرزوی براندازی انقلاب اسلامی و تسلط برایران را به گور ببرند.
مسئول خواهران سازمان بسیج رسانه استان گیلان به برنامه‌های سازمان بسیج رسانه استان در دهه فجر اشاره کرد وافزود: سازمان بسیج رسانه در این ایام برنامه‌های متنوعی پیش بینی و تهیه کرده است.
ابراهیمی تصریح کرد: یکی از برنامه های شاخص بسیج رسانه، جشنواره غذای بومی محلی گیلان ویژه خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه است.
وی با بیان اینکه این برنامه برای اولین بار در کشور به پیشنهاد سازمان بسیج رسانه استان گیلان، ویژه خبرنگاران و همسران خبرنگاران و اصحاب رسانه در نظر گرفته شده است، گفت: سازمان بسیج رسانه، با مشارکت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری رشت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان این برنامه را برگزار می کنند.
مسئول خواهران سازمانِ بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اینکه زمانِ اجرایِ این جشنواره که با اهدایِ جوایزی برای افراد برگزیده برگزار می شود، چهارشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۰ صبح است، بیان کرد: این جشنواره غذایِ بومی محلی در تالارِ گفتگوی ساختمان شهرداری رشت، واقع در میدان شهدای ذهاب برگزار می شود.
ابراهیم اعلام کرد: مهلت ثبت نام شرکت کنندگان این جشنواره تا ۱۵ بهمن ۹۶ و بصورت حضوری یا از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۱۳۳۳۱۴۲۳۰۵ سازمان بسیج رسانه است.

انتهای پیام /