به گزارش پرنیان گیل، در این مراسم که انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار کرد، ابتدا شروین سلیمانی شعری با محتوای جنسی و مبتذل می‌خواند و در ادامه مسابقه نقاشی برای دختران دانشجو اجرا می‌گردد.
در این مسابقه به نحوی که دانشجویان دختر بایستی بر روی برگ‌هایی که بر روی سینه دانشجویان پسر نصب گردیده بود می‌بایست تصویر چهره پسران را نقاشی می‌کردند و این حرکت باعث شده است که دختران نزدیک سینه پسران قرار گرفته و با توجه به خم شدن دختر‌ها در مقابل پسران، برای تماشاگران تداعی گر صحنه‌ای غیراخلاقی و جنسی باشد.
گفتنی است این مسابقه با اهدای یک عدد صابون گلنار به یکی از پسران و تخم مرغ به یکی از دختران و تأکید مجری برنامه و مدیریت ذهن دانشجویان نسبت به این جوایز که ابزاری برای خود ارضایی محسوب می‌شود پایان یافت.
همچنین اجرای آهنگ‌های مبتذل به همراه رقص و پایکوبی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

ابتذال اخلاقی در برنامه به‌ظاهر فرهنگی!/نقاشی دختران روی سینه پسران/اجرای آهنگ مبتذل به همراه رقص!
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان در واکنش به این مراسم:

در همین زمینه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان بیانیه‌ای در واکنش به ابتذال فرهنگی مراسم طنز ناخونک منتشر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: “متاسفانه برخی افراد تمام شادی و نشاط را در شوخی‌های جنسی زننده می‌دانند و با رد کردن خطوط قرمز اخلاقی و شرعی به اشاعه‌ی فحشا می‌پردازند. بی شک محصول اینگونه برنامه‌ها چیزی جز ترویج بی‌حیایی و بی‌غیرتی در میان دانشجویان نخواهد بود. مسئولین، متولیان فرهنگی و همه کسانی که دغدغه دین، انقلاب واخلاق را دارید، آیا وقت آن نرسیده که در اجرایی کردن قوانین، برخورد با هنجارشکنان و عملی کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر قدمی بردارید؟! مگر نه این است که حق مسلم هر دانشجویی است که دانشگاه و محیط زندگی سالم و به دور از آلودگی‌های اخلاقی داشته باشد؟ آیا ترویج این پدیده‌های سخیف و سبُک تجاوز به حقوق دیگر دانشجویان نیست؟ ”

شروین سلیمانی سال گذشته نیز در دانشگاه رازی کرمانشاه شعری موهن در توهین به پیامبران الهی از جمله حضرت یوسف(ع) با بیان سخیف «یوسف بچه خوشگل»، حضرت لوت(ع) با با بیان اینکه «وارد بهشت شدم و لوت از پشت به من چسبید» و حضرت عیسی(ع) با بیان اینکه «جام شرابم را عیسی قاپید» قرائت کرده بود که در آن دانشگاه نیز منجر به بروز اعتراضاتی گردید و زمینه بروز حاشیه هایی را تا مدت ها فراهم کرده بود./شهدای ایران
انتهای پیام/