به گزارش پرنیان گیل، محمدرضا بینش‌‌ برهمند، در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه خبرنگاران عشق حقیقت جویی و توانایی جداکردن حق وباطل را دارند، اظهار کرد: خبرنگاران می توانند نشان دهند که جمهوری اسلامی بیمه شده خون پاک شهداست.

دبیرکل جامعه نویسندگان و پژوهشگرانِ قلم استان گیلان، مسئولیت اصحاب رسانه برای مقابله با قلم هایی که می خواهند به این نظام آسیب برسانند را خطیر دانست و عنوان کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با روشنگری افکار عمومی رسانه‌های معاند و دشمنان را رسوا کنند.

وی از رونمایی ۱۰ عنوان کتاب تا سال آینده ازسوی جامعه نویسندگان و پژوهشگرانِ قلم استان گیلان خبرداد و گفت: جامعه نویسندگان و پژوهشگرانِ قلم گیلان، یک سازمان مردم نهاد است که از سال ۸۷ در استان گیلان برای نخستین بار در سطح کشور تشکیل شد و ۵۰۰ عضو دارد.

موسس جامعه نویسندگان و پژوهشگران قلم استان گیلان تصریح کرد: کتاب های «مروارید های بی‌صدف»  در دو جلد و همچنین «شمیم ایثار» که شامل مجموعه زندگینامه و خاطرات شهدای حوزه بهداشت، امداد و درمان سپاه قدس گیلان هستند، تالیف شده است.

بینش‌فرهمند با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۹۰ عنوان کتاب از سوی جامعه نویسندگان و پژوهشگرانِ قلم استان گیلان به رشته تحریر درآمده است، افزود: جامعه نویسندگان را به عشق شهدا تاسیس کردم.

وی گفت: مردم و مسئولان امنیت و اقتدار کنونی کشور را مدیون خون پاک شهدا هستند و باید این نعمت را پاس بدارند.

دکتر مسعود اسلامی معاون بهداشت، امداد و درمان سپاه قدس گیلان نیز دراین  نشست خبری اظهارکرد: کتاب هایی درزمینه امداد وبهداشت و درمان در زمان جنگ با همکاری جامعه نویسندگان و پژوهشگران قلم استان گیلان چاپ شده است.

وی با بیان اینکه ثبت خاطرات رزمندگان خواهرگیلان، در حوزه بهداشت و درمان برای اولین بار درکشور انجام شده است، عنوان کرد: دوعنوان کتاب درهفته دفاع مقدس و دوعنوان دیگر در دهه فجر رونمایی می شود.

معاون بهداشت، امداد و درمان سپاه قدس گیلان افزود: برای اینکه آیندگان وجوانان الگوهای مناسبی در دست داشته باشند، لازم است، خاطرات رزمندگان دفاع مقدس را ثبت کنیم.

دکتر اسلامی گفت: بهداشت و درمان سپاه نیز دوشادوشِ سایر نهادها، کارهای مفیدی انجام می دهد که ویزیت های رایگان سپاه و بسیج جامعه پزشکی ازجمله آنهاست.

انتهای پیام/