به گزارش پرنیان گیل به نقل از نیوزویک، کشیش پائولا وایت، مشاور مذهبی کاخ سفید اعلام کرد مردم برای متحول شدن زندگی‌شان باید حقوق اولین ماه سال میلادی را به او بدهند و در غیر این صورت باید منتظر تبعات آن از سوی خدا باشند.

پائولا وایت که ریاست شورای مشورتی اوانجلیک دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را بر عهده دارد خواستار آن شده که مردم برای اجرای یک مراسم اعتقادی موسوم به نوبرانه، هدیه‌های مذهبی خود را به او بدهند. طبق توضیح این کشیش، منظور از نوبرانه این است که تمامی محصولات اول متعلق به خداوند هستند و باید در راه او صدقه داده شوند.

مشاور معنوی ترامپ در ویدئویی که روی وب‌سایتش قرار داده می‌گوید: حالا از شما می‌خواهم روی آن دکمه کلیک کنید و با دادن هدیه نوبرانه به خداوند احترام بگذارید.

وی همچنین گفته است: «ژانویه در دنیای غرب برای ما آغاز سال جدید است. بیاید آنچه به خدا تعلق دارد را به او بدهیم: اولین ساعات روز، اولین ماه سال، اولین تعالی‌مان و همه اولین‌ها در عرصه‌های زندگی‌مان. فلسفه نوبرانه این است که وقتی اولین‌ها را به خدا می‌دهید، او کنترل بقیه را در دست می‌گیرد و برایتان جبران می‌کند.»

وایت در بخش دیگری از این ویدئو تصریح می‌کند: «اگر این آیین را، خواه از سر بی‌توجهی یا نافرمانی مستقیم رعایت نکنید، تبعاتی در انتظاراتان خواهد بود.»

نیوزویک نوشته وایت در این ویدئو از مردم خواسته پولشان را برای او ارسال کنند.

پائولا وایت، مشاور مذهبی کاخ سفید گفت: «هر ماه ژانویه، من خدا را در سرلوحه امور قرار می‌دهم و با کاشت هدیه نوبرانه مربوط به یک ماه حقوق، یاد او را گرامی نگه می‌دارم. این بخشش بزرگی است، اما در واقع بذری است برای محصولی که سال آینده به دست خواهد آمد و خداوند همیشه سخاوت به خرج می‌دهد.»/باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/