به گزارش پرنیان گیل، پروفسور علی کرمی صبح امروز، در همایش روز بسیج جامعه زنان در سالن ناجا در جمع بانوان با بیان اینکه خیلی از برنامه های من را به خاطر بیان حقایق منحل می کنند، اظهار کرد: برای برنامه زنده تلویزیونی که قرار است چند روز دیگر پخش شود، مرا دعوت کردند که به سازنده ی برنامه گفتم، احتمال دارد از پخش برنامه، مانند برنامه ی قبلی، جلوگیری کنند.

وی در ادامه افزود: بنده فکر می کردم حوزه سلامت حاشیه ای نداشته باشد اما برخی ها از حرف های من خوششان نمی آید، در حالیکه من فقط در حیطه ی سلامت صحبت می کنم.

فوق تخصص مهندسی ژنتیک با بیان اینکه اگر نگاه ما به داخل باشد مشکلات ما حل می شود، گفت: یکی از فرماندهان سپاه درتلویزیون گفت “اگر دور ما دیوار سیمانی هم بکشند ما موشک خود را می سازیم” و این اقتدار خیلی حرف ها در خود دارد و باعث افتخار است.

پروفسور کرمی با اشاره به اینکه خیلی مسائل را در دنیا سانسور می کنند و واقعیت ها را نمی گویند تصریح کرد: دانمارک به دلیل مصرف غذای ناسالم درصدر کشورهای با شیوع سرطان بسیار زیاد به دلیل استفاده از گوشت های ناسالم مثل خوک و مصرف بسیار زیاد مشروبات الکلی قرار دارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران درسال ۶۷ شروع به واکسیناسیون فلج اطفال کرد وبا کمک بسیجی ها کشور را حتی در دورافتاده ترین روستاهای سیستان و بلوچستان واکسینه کرد.

متخصص بیوتکنولوژی پزشکی گفت: دشمن برای حوزه بهداشت و سبک زندگی ما برنامه دارد و با این روش درحال تغییر اوضاع جهان بخصوص ایران است.

کرمی با بیان اینکه در جامعه ای که ارزش زن پائین بیاید آن جامعه ازبین می رود، اذعان کرد: علمای دین می گویند که هرکسی به هرجایی رسیده است به علت رضایت پدر و مادر است.

وی با بیان اینکه در آمریکا ارزش هر فرد به موجودی بانکی وشهرت وی است، افزود: حقوق من در ایران، یک دهم حقوقی است که در آمریکا دریافت می‌کردم ولی من آمریکا را رها کردم چون دیدم که آمریکا از درون توخالی است.

موسس بنیاد ملی سبک زندگی سالم گفت: دشمن می گوید از مهد کودک ها شروع می کنیم تا نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنیم.

کرمی با تصریح براینکه اهداف دشمنان دیگر اهداف نظامی نیست، اعلام کرد: همه باید برای کمک به اجرایی شدن منشور گام دوم انقلاب کمک کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند تلاش غرب در ترویج سبک زندگی غربی، زیانهای بی جبرانی به کشور و ملت زده است، مقابله با آن جهادی همه جانبه و هوشمندانه می طلبد.

استادتمام دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه کل سلامت در ۷ اصل خلاصه می شود، گفت: اصل اول تغذیه ی سالم، ارگانیک و غیر تراریخته، اصل دوم ورزش و تحرک مستمر، اصل سوم کاهش استرس و اضطراب، اصل چهارم خواب کافی و صحیح، اصل پنجم دعا و نیایش، اصل ششم احساسات مثبت، شادی و باهم بودن واصل هفتم استفاده ی صحیح از موبایل و فضای مجازی است.

کرمی با تاکید براینکه دشمن به دنبال نا سالم کردن غذای ماست، ابراز کرد: متاسفانه به دلیل تغییر سبک زندگی و تغذیه، سرطان در حال شیوع است و رتبه ی یک گیلان در سرطان در سطح کشور، به دلیل سموم کشاورزی، محصولات تراریخته و آلودگی آب است.

انتهای پیام /