پایگاه خبری تحلیلی پرنیان گیل،بارویکردی صادقانه درجهت انتقال اخبارواطلاع رسانی صحیح به مخاطبان درعرصه مختلف اجتماعی ،سیاسی ففرهنگی بعنوان مرجعی برای زنان وخانواده واردشده است.

 پرنیان گیل :سرزمینهای گیلکی در زمانی بسیار طولانی به دلیل محصول ابریشم خوبش در دنیا معروف بوده اند و ابریشم سرزمینهای گیلکی موجب توجه هرچه بیشتر به این مناطق بوده است .جهانگردان و تجار بسیاری از ابریشم این نواحی صحبت کرده اند و ابریشم به عنوان یک محصول استراتژیک سرزمین های گیلکی محسوب می شده است . شاید بتوان گفت تا قبل از کشف نفت در خاورمیانه ، ابریشم جایگاه فعلی نفت را در اقتصاد کشور داشته است. گیلک ها در روزگاران گذشته تولیدکننده ابریشم بودند و پارچه های پرند و پرنیان آنان در اکناف و ممالک جهان قدیم مشهور بوده است . محصول ابریشم گیلکی برتر از حریر چین بوده و ارزشمندتر قلمداد می شده است .

پرنیان گیل،آمادگی خودراجهت دریافت اخبار،پیشنهادات وانتقادات شماعزیزان رااعلام می دارد.

پایگاه خبری تحلیلی “پرنیان گیل” (گیل بانو)به منظورگسترش فعالیت های خود ازعلاقمندان به حوزه اطلاع رسانی(خبرنگارافتخاری) و اساتید،دانشجویان وکارشناسان برای تحلیل ویادداشت درزمینه های مختلف(سیاسی،فرهنگی،هنری،اقتصادی، اجتماعی،ورزشی و…)وبنابر تخصص وعلاقه متقاضیان دعوت به همکاری می نماید.شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیرارسال فرمایید.

parniangil.ir@gmail.com

مشاوره پرنیان گیل

دوستان و همراهان پرنیان گیل،شما می توانید دغدغه ها و سوالاتی که نیاز به مشاوره و همفکری با یک متخصص را دارد در سایت ما مطرح کنید.مشاوره پرنیان گیل قصد دارد تا هر پنجشنبه  پاسخگوی سوالات شما در بخش «خانه خوبان»باشد.این بخش شامل پاسخگویی به سوالات والدین در خصوص مشکلات ارتباطی با نوجوانان و فرزندان خود،ارتباط بین همسران،مشکلات روحی فردی و… می باشد.در صورتی که تمایل داشته باشید تا پاسخ سوال به صورت شخصی برایتان ارسال شود، در پایان قید کنید تا ما زا طریق پست الکترنیکی شما پاسخ را ارسال کنیم.

راه های ارتباط با ما:

۱-ایمیل       parniangil.ir@gmail.com

۲-ازقسمت  ارتباط با ما سوال خود را به صورت مستقیم برای ما ارسال کنید.

نکته مهم:

هیچ لزومی به درج نام خانوادگی نیست و شما می توانید از نام مستعار استفاده کنید.

در صورتی که درخواست پاسخ خصوصی داشته باشید از محفوظ ماندن محتوای سوال خود اطمینان داشته باشید.

سوالات تکراری  دسته بندی شده و به صورت کلی پاسخ داده می شود.